Elena Egorova - Sopran Dramatyczny. Oficjalna strona artystki.
   
 
 
Elena Egorova

Czy podoba się tobie nowa odsłona
strony Eleny Egorovej? - napisz swoje wrażenia na Facebooku!Oglądaj koncerty Eleny na YouTube: YouTube

englishrussian
RECENZJE

O koncertach:Brawo , brawo....., Jest Pani wielka a Pani głos porusza tak mocno. W Starym Sączu miałam okazję być na koncercie i słuchać piosenek wielkiej piosenkarki Anny German w tak znakomitym wykonaniu. Na Pani koncert wraz z rodziną jechaliśmy 40 km. i ani przez moment nie żałowaliśmy muszę zaznaczyć, że koncert słuchali też ludzie młodzi i bardzo młodzi i byli zafascynowani. Serdecznie pozdrawiam i proszę o koncerty w naszej okolicy.
Maria


Dla takich chwil żyje człowiek. Przepiękny koncert w Starym Sączu. Dziękuj za te ponad dwie godziny wzruszeń. Jest Pani wielką śpiewaczką i piękną kobietą . DZIĘKUJĘ.
Robert


Wczoraj w Muzycznej Owczarni w Jaworkach przeżyłam dreszcze wzruszenia. Spotkanie z Pani hipnotyczną osobą, głosem płynącym prosto z serca i pięknem, które Pani uosabia pozostanie w mojej pamięci. Nieważne gdzie będzie Pani bywać, prawdziwa gwiazda nie potrzebuje żadnej oprawy. Dziękuję.
Joanna


Dziękuję za wspaniale spędzony wieczór w Pani towarzystwie. Swoim przepięknym i ekspresyjnym głosem oraz ujmujšcš osobowościš wprowadziła mnie Pani w magiczny i nostalgiczny świat rosyjskich romansów.
Irena

Barwa głosu Eleny zauroczyła, przykuła i zatrzymała przez całą noc do rana.
Linas Domarackas / Artysta / Litwa
linasdomarackas.blogspot.com


Zaskakuje każda twórcza interpretacja utworu, zachwyca bogactwo i kolor głosu. Przepiękne wykonanie „Trojki” z cyklu „Puszkińskiegowianka” Georgija Swiridova-wibrujący w dźwiękach obraz rosyjskiej bezkresnej przestrzeni, otulonej śniegiem, przeciętej zagubioną w tych przestworzach trójką koni. Obraz namalowany głosem Eleny Egorovej niezwykle głębokim, czystym i barwnym.
Katia Sokołowa-Zyzak / plastyk / Moskwa - Warszawa
sokolowa-zyzak.pl


Piękny, dojrzały głos z dobrej bajki dla mądrych ludzi.
Krzysztof Kownas/ Reżyser


Pani Eleno!!!
Chciałbym Pani złożyć na Pani ręce serdeczne podziękowania.. .
Nie gratuluję Pani i całemu zespołowi profesjonalizmu - bo jest to naturalnym przymiotem osób właściwie pojmujących swoją pasję życiową; nie wychwalam Pani również mistrzowskiego wykonania całego programu (utwór Rachmaninowa był dla mnie prawdziwym prezentem!) bo wynika on z naturalnego talentu; nie pragnę Państwa niezdarnie komplementować bo wszystkie słowa będą po prostu małe ale z głębi serca pragnę Państwu podziękować za niezapomnianą,cudowną i nieziemską atmosferę w jaką wprowadziła nas Wasza muzyka na ślubie naszych dzieci....
Po raz kolejny udowodniła Pani z Zespołem, że muzyka jest w waszym wykonaniu niebem, tylko zamiast gwiazd widnieją na nim złote i srebrne nuty…..
Łącząc wyrazy szacunku, szczerze wzruszony,
Marek Niedźwiedź


Na uroczystości z okazji 3 rocznicy śmierci Papieża, Jana Pawła II, w Niepublicznym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Brwinowie Pani Elena wystąpiła z przepięknym koncertem, prezentując nie tylko wspaniały głos i wykonanie, ale ujawniając się jako piękna, urocza i niezwykle sympatyczna osoba. Jej bezpośredni kontakt z dziećmi, młodzieżą i pedagogami urzekł wszystkich! Jestesmy pod wielkim wrażeniem!
Zbyszek Nowacki / NIEPUBLICZNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY
www.szkola-brwinow.edu.pl


W Warszawie wysłuchałam Pani koncertu! Płytę Ave z 15 utworami kupiłam. Jest jak balsam na duszę. Pani Eleno jest Pani jak Anioł, zjawiskowo piękna wewnętrznie i zewnętrznie "od stóp do głowy". To już drugi raz jak miałam to ogromne szczęście wysłuchac Pani cudownego śpiewu. Dziękuę Pani Eleno za tak piękny, wzruszający koncert. Pani anielski głos, śpiew i wspaniała oprawa muzyczna sprawiły, że jestem szczęśliwa. Gratuluję i Życzę z całego serca sukcesów! Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
Majka


Muzyka dla tych, którzy potrzebują wrażeń wyższej jakości, muzyki pięknej ale nowoczesnej. EGOROVA Live Orchestra to propozycja dla wrażliwych na piękno. Mało jest takich propozycji muzycznych, każdy koncert Eleny pokazuje, jak bardzo ludzie potrzebują takiej muzyki, jak ich zachwyca.
Marcin Wanke / Business To Culture / Polska


Spiewając w Parafii św.Szczepana, stała się pani dla mnie natchnieniem.. Chciałabym śpiewać tak jak Pani. Z całego Serca Pozdrawiam!
Marysia


Nowa płyta Eleny zaskakuje i porusza.. W dzisiejszym zabieganym świecie, pozwala choć na chwile zatrzymać i zatopić w piękne muzyczne dźwięki ...
Klaudia Romanowska-Okińczyc, Michał Akszak-Okińczyc /
Lexus Kraków, Toyota Radom i Toyota Kielce


Dla takich chwil warto żyć! Wasz koncert w Parafii Najczystszego Serca Maryi wzruszył mnie do łez. W dzisiejszym swiecie muzycznym jest tyle tandety i lansowanych miernot. Dzieki za to, że jestescie inni.
Bożena


Miałem okazję wysłuchać koncertu w naszym kościele w Legionowie i muszę przyznać, że zaparł mi dech w piersiach. To niesamowite przeżycie na długo pozostanie w mojej pamięci, a głos Pani Eleny jeszcze długo będzie brzmiał w moich skroniach. Byłbym bardzo szczęsliwy, gdybym jeszcze raz mógł dostąpić zaszczytu wysłuchania Państwa "na żywo". Tym, co zaświadczy o niesamowitej sile przesłania i pozytywnej energii, którą mięli okazje nam Państwo ofiarować, niech będzie fakt, że mój stan zdrowia (który ostatnio bardzo szwankował) nagle się poprawił i nadal się utrzymuje.
Pozdrawiam serdecznie.
Norbert
Napisz swoje wrazenia po Koncercie:
Imię: 
E-mail: 
Tekst: 

O lekcjach śpiewu:Lekcje u Eleny mają na celu wyzwolenie własnego, niczym nieskrępowanego głosu. Metody stosowane przez większość nauczycieli śpiewu pozwalają mechanicznie wzmocnić lub rozluźnić poszczególne partie mięśni, dzięki czemu można uzyskać określony efekt wokalny. Ale prawdziwy, niczym nieskrępowany głos wypływa z wnętrza człowieka, jest sterowany umysłem, nie ciałem. To w umyśle tkwi prawdziwa siła - nie w mięśniach. Praca z Eleną to odkrywanie krok po kroku drogi do własnego wnętrza, eksplorowanie obszarów na pograniczu świadomości i podświadomości, konfrontacja z własną osobowością, ze swoim prawdziwym "ja" - bo tam, w głębi duszy, przykryty często grubymi warstwami przyzwyczajeń, złych nawyków czy narosłych latami zahamowań psychicznych, tkwi nasz własny, czysty, naturalny głos - głos, którego nie da się nauczyć, bo on jest integralną częścią nas samych. Ten prawdziwy, niepowtarzalny głos można jedynie odnaleźć, odkryć w sobie - i stopniowo kształtować, zwiększać jego potencjał. Bo śpiewać - to nie znaczy melodyjnie powtarzać wyuczony tekst. Śpiewać - to znaczy dawać innym cząstkę siebie. Bez sztuczek, bez efekciarstwa i przede wszystkim - bezwysiłkowo, bo w harmonii z własną naturą. Prawdziwa bowiem siła - także głosu - nie polega na napinaniu mięśni. Pogodzenie się z samym sobą, pełna akceptacja siebie daje wewnętrzną moc i spokój, które otwierają drzwi do wewnętrznego świata, gdzie mieszka nasz prawdziwy, potężny - jak my sami - głos. I właśnie drogę do tego świata pokazuje swoim uczniom Elena.
Eliza Saroma-Stępniewska


Od ponad trzech miesięcy uczęszczam na lekcje do Eleny i jest to dla mnie wyjątkowe doświadczenie, doświadczenie, z jakim nigdy wcześniej się nie spotkałem.
Zajęcia odbywają się w mieszkaniu Eleny, urządzonym z wielkim smakiem i gustem. Praca na lekcjach jest bardzo głęboka, odbywa się ona nie tylko na poziomie fizycznym, ale również psychicznym i duchowym. Każda lekcja zmusza mnie to przemyśleń i zmian. Niekiedy są to trudne tematy budzące złość i zniechęcenie, jednak z perspektywy tych kilku miesięcy, od kiedy uczęszczam na lekcje widzę duże, pozytywne zmiany w swoim życiu. Pomimo, że tematem zajęć jest emisja głosu, metoda, którą uczy Elena w magiczny sposób wpływa na wszystkie inne dziedziny życia. Zauważyłem to w szczególności na przykładzie moich relacji z innymi ludźmi, które stają się coraz bardziej otwarte i ciepłe, z czego jestem niesłychanie zadowolony.
Elena jest nauczycielką bardzo charyzmatyczną i wymagającą. Jednocześnie jest kobietą bardzo wrażliwą o niesamowitej intuicji i mądrości życiowej. Bardzo często mam wrażenie, że krótkim spojrzeniem potrafi doskonale dostrzec, z czym danego dnia do Niej przychodzę. Dzięki Elenie zrozumiałem, czym jest prawdziwa nauka, że nie jest to przyswajanie informacji, do jakiego byłem przyzwyczajony w szkole, ale głęboki proces wewnętrznej pracy, wymagający zaangażowania, koncentracji i otwartości umysłu.
Marcin Teodorczyk


Pani Elena otwiera nie tylko głos, ale i duszę. To wspaniałe móc uczyć się od wsp=aniałej osobowości, która wciąż sama odkrywa możliwości swojego głosu. Lekcje są jednocześnie warsztatem i eksperymentem. Śpiew u pani Eleny to ciężka praca, wymagająca skupienia i czasu, ale stymulująca do indywidualnego rozwoju.
Patrycja


Lenka jest najcudowniejszym nauczycielem jakiego można sobie wyobrazić, nie dlatego, że uczy wspaniale i jest fachowcem, bo to jest oczywiste i nie podlega dyskusji, ale dlatego, że czyta w uczniu jak w otwartej księdze i dopasowuje lekcje do indywidualnych potrzeb ucznia. To oznacza, że nie prowadzi lekcji schematycznie i dzięki temu odnosi sukcesy jako nauczyciel.
Przychodzę do Leny kilka miesięcy, moi znajomi słyszą ogromne postępy jakie poczyniłam i zgadzam się ze stwierdzeniem, że efekty lekcji są bardzo szybkie, trzeba tylko chcieć i słuchać co mówi.
Poza wszystkim Lenka jest bardzo zaangażowana w to co robi, urocza, nieprzeciętnie inteligentna i wesoła.
Wszystkim tym, którzy bardzo by chcieli, ale nie mają odwagi zapisać się na lekcje POLECAM lekcje u Leny, przekonacie się jak szybko uzyskacie pewność siebie. :)
Magdalena Ż.


Metoda nauki emisji głosu jest bardzo oryginalna i alternatywna do tych najczęściej stosowanych w Polsce. Moim zdaniem przynosi ona bardzo szybkie efekty. Długo szukałam takich zajęć u różnych nauczycieli i cieszę się że trafiłam do Eleny.
Kinga K.


Pani Elena Egorova jest moją pierwszą nauczycielkę emisji głosu. Na lekcje zaczęłam uczęszczać w marcu 2010 roku. Od tego czasu nieustannie odkrywam nowe możliwości mojego głosu. Początkowo zagubiona w zupełnie nowej wizji śpiewu, z czasem zaczęłam rozumieć, że technika proponowana przez Panią Elenę jest jedyna, która przy stosowaniu się do poleceń nauczyciela, nie może mi wyrządzić żadnej krzywdy, a jeżeli będę działała według instrukcji, mogę wiele zyskać.
Wiedza jaką Pani Elena przekazuje nam, swoim uczniom, jest w teorii prosta - po prostu słuchaj, podporządkuj się swojej naturze i śpiewaj. W praktyce jest to ciężka praca, nie tyle fizycznie, ile kształtowanie umiejętności skupienia.
Na swoich lekcjach Pani Elena wymaga maksymalnego skupienia i systematyczności. Jeżeli pozwolisz pokierować głosem i uwierzysz w przekazywaną wiedzę - odkryjesz swój głos na nowo.
Hanna Wiszniewska


Elena jest świetnym nauczycielem. Jej genialna technika śpiewu pozwala mi każdego dnia odkrywać potencjał mojego głosu. Sprawia, że mój głos płynie lekko i brzmi naturalnie. Jest takim, jakim otrzymałem go od natury.
Lekcje u Eleny pobieram od niespełna roku i wiem, że jest to najwłaściwszy nauczyciel dla mnie. Nie są to tylko puste słowa, lecz poparte moim doświadczeniem i postępami jakie zrobiłem pobierając lekcje u Eleny.
Elena jest osobą bardzo szczerą i bezpośrednią. Kiedy trzeba to mnie pochwali, a jak robię coś źle, to mówi mi to wprost, bez owijania w bawełnę. Mobilizuje mnie do koncentracji i działania na pełnych obrotach, bez jakiejkolwiek taryfy ulgowej. Dzięki temu oraz swojej wytrwałości robię stałe postępy i jestem bardzo zadowolony odkrywając na nowo wciąć siebie. Gorąco zachęcam każdego, kto serio traktuje rozwój swoich możliwości wokalnych do rozpoczęcia nauki śpiewu u Eleny.
Ludosław Kozłowski


Ochota na naukę śpiewu przyszła do mnie dość niespodziewanie ponieważ nigdy wcześniej się tym nie zajmowałem ani zbytnio nie interesowałem. Moja wiedza na ten temat i umiejętności były gdzieś w strefie wartości ujemnych więc idąc na pierwsze spotkanie z Leną miałem obawy czy mnie przyjmie i czy ja się w ogóle będę nadawał do śpiewania. Moje wyobrażenie o śpiewie było takie, że jest to jakaś technika, czegoś się trzeba nauczyć, coś wyćwiczyć. Ze zdumieniem i radością dowiedziałem się, że śpiew jest moją naturalną umiejętnością i każdy ma to w sobie a jedyna rzecz, którą trzeba wyćwiczyć to uwalnianie tej naturalności, nie zamykanie jej w ramach swoich wyobrażeń o tym jak to powinno być. Okazało się, że wbrew pozorom nie jest to zadanie łatwe, wymaga zmiany myślenia, podejścia do samego siebie, radzenia sobie z tremą, z tym jak inni mnie postrzegają. W tej pracy bardzo pomocna jest osobowość Leny, która jest naturalna, szczera i otwarta więc wszelkie próby zejścia z prostej drogi nauki, szukanie własnych rozwiązań, powroty do swoich schematów są natychmiast demaskowane i gaszone w zarodku. Inną cechą Leny, niezwykle pomocną w całym procesie nauki choć nie zawsze miłą i przyjemną jest jej zaangażowanie i wymaganie zaangażowania i pracy od uczniów. Tak, nauka śpiewu wymaga dużo zaangażowania, determinacji i chęci. Ale ja idąc na pierwsze spotkanie bardzo chciałem nauczyć się śpiewać i to mi zostało. Pewne postępy w moim śpiewaniu się dokonały a co najcenniejsze śpiewanie zaczęło mi dawać mnóstwo satysfakcji i radości, tak że teraz nie mogę się bez niego obejść dłużej niż kilka dni.
Piotr Prokopowicz


Ogłoszenie o lekcjach śpiewu znalazłem w Internecie. Umówiłem się na przesłuchanie i tak zaczęła się moja przygoda z kompletnie innym i nowym dla mnie stylem śpiewania. Lekcje są trudne, nauczycielka wymagająca, ale dzisiaj wiem, po blisko roku spotkań, że to jedyna sensowna droga nauki prawdziwej techniki śpiewania. Elena jest wymagająca, nie ma mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu. Jest nakierowana na zupełny profesjonalizm, ale przecież właśnie o to chodzi, aby naprawdę nauczyć się śpiewać. A przy tym Elena jest miła i ciepła i zawsze uśmiechnięta. Prowadzona przez Nią lekcja mija niepostrzeżenie.
Jacek Biernacki


Do Eleny przychodzę już prawie rok, postępy, które poczyniliśmy są naprawdę ogromne. Zajęcia te mogę z czystym sumieniem polecić każdemu. W przeciwieństwie do większości znanych "specjalistów" od głosu Elena nie uczy niszczących dla strun głosowych technik, tylko pomaga odkryć naturalny głos. Dzięki temu jest on pełny, donośny i unikalny, a śpiewanie to nie trening siłowy tylko wypoczynek. Efekty są dość szybkie, ale oczywiście lekcje wymagają skupienia i ciężkiej pracy. Poza tym Elena jest osobą naprawdę sympatyczną i zajęcia z nią to czysta przyjemność :)
Mateusz Cyrankowski
 
© egorova.pl - 2012