BIOGRAFIA

Elena Egorova

Wokalistka, Trener biznesu, Logopeda, Autorka Emisji Głosu EGOsing, Coach.

Absolwentka wydziału „Śpiew solowy” w Szkole Muzycznej / Koledż im. Gniesinych w Moskwie oraz „Logopedia” w WSM Podyplomowe w Warszawie. Laureatka wielu konkursów i festiwali między innymi Moskiewski Festiwal „Festos” z wyróżnieniem za „Najlepszy wokal”.

  • Dyplom “Śpiew Solowy” GMU im. Gniesinych,
  • Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych “Logopedia” WSM,
  • Dyplom Master Business Trainer Level Superior 3/B3/ODiTK,
  • Pierwsza nagroda: II Mistrzowski Konkurs dla Pedagogów Muzyki,
  • Certyfikat Coaching Społeczny Adeptus-Fundamentals,
  • Certyfikaty: “Mistrz Sztuki Sprzedaży”, “Mistrz Sztuki Prezentacji”, „WebMistrz”.

Koncerty, szkolenia, warsztaty, telewizja

Do Polski przyjechałam w 2002 roku jako solistka zespołu “Magnificat”. Kilka lat później byłam zauważona przez telewizję Polską jako nauczycielka emisji głosu i wokalistka, od tego czasu jest stale cieszę się zaproszeniami do uczestnictwa w projektach telewizyjnych takich jak “Europa da się lubić”, “Kawa czy Herbata”, „Pytanie na śniadanie” i innych.

Mieszkając w Polsce zaśpiewałam ponad 300 koncertów w całej Polsce. Każdy występ to zachwyceni słuchacze – dziękuję wam!

Jestem autorka metody pracy z głosem EGOsing® oraz blogu “Emisja Głosu EGOsing” ze stałymi publikacjami artykułów na temat pracy z głosem. Laureatką i zdobywczyni Pierwszej nagrody w II International Master Competition for Music Teachers – II Mistrzowski Konkurs dla Pedagogów Muzyki. Od 2015 roku jestem głównym Jurorem Konkursu Piosenki Rosyjskiej dla dzieci i młodzieży. W roku 2019 po raz pierwszy zorganizowałam własny Międzynarodowy Konkurs Piosenki Rosyjskiej, który cieszył sie ogromnym zainteresowaniem – około 200uczestników w kategoriach wiekowych dzieci od 5 lat oraz dorosłych.

Szkolenia

Ponad 1470 dni szkoleniowych – około 19 lat pracy trenerskiej w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Bielsko-Biała, Moskwie, Sankt-Petersburgu, Samarze, Kałudze, Rostowie nad Donem, Kijowie, Charkowie, Biszkeku, Ałmacie, Kiszyniowie, i innych miastach, otrzymując wysokie uznanie uczestników szkoleń i pracodawców.

M.in. dla: ING Bank Śląski, EDF Fenice Poland, “Koszutkowe Rytmy” –  Katowice Miasto Muzyki, Centrum Myśli JP2, Lexmark (Lexmark International Inc.),DEPO Computers, Formoza, Toshiba Corporation, VEKA, Korporacja Vitamax, Diasoft, EuroManagement, Centrum Myśli Jana Pawła II.

Warsztaty

Od 2004 roku prowadzę indywidualne oraz grupowe zajęcia po całej Polsce m.in. dla: Miasto Stołeczne Warszawa – letnie zajęcia warsztatowe dla mieszkańców Warszawy w parku Skaryszewskim, “Koszutkowe Rytmy” – Katowice Miasto Muzyki, Misterni / Warsztatów Muzycznych w Iwieńcu na Białorusi organizowanej przez Jana Pospieszalskiego i Centrum Myśli Jana Pawła II.

Koncerty

Muzyka – moje to życie. Zaśpiewałam wielu koncertów, wśród nich programy muzyki klasycznej, recytatywy piosenek Anny German, programy Romansów i hitów muzyki Rosyjskiej oraz piosenek Przedwojennej Polski oraz inne.

Teraz pracuje nad własną płytą.

Telewizja

Uczestniczyłam w takich projektach jak “Europa da się lubić”, “Kawa czy herbata”, “Pytanie na Śniadanie”, projekt „Lady” i innych. Zagrałam także w kilku reklamach 🙂

Działalność charytatywna

Od wielu lat chętnie wspieram działalnością charytatywną dzieci niepełnosprawnych, organizacji młodzieżowych. Od kilku lat Elena jest jurorem w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Rosyjskiej w Warszawie a także Konkursie Wiktoria poświęconemu twórczości Anny German.

Indywidualne lekcje śpiewu

Prowadzę zajęcia ze swoją metodą EGOsing®. Metoda ta, korzystając z wyjątkowości aparatu głosowego, pozwala uruchomić pełny, naturalny duży głos, o istnieniu którego najczęściej nie zdajemy sobie sprawy. Metoda oparta na pracy z psychicznymi przyczynami blokad i stawia Ucznia przed pytaniem: “co z nimi zrobię?”. Stąd psychologiczny efekt nauki, który może wydawać się zaskakujący gdyż skupiamy się tylko na pracy z głosem.

WWW

Działalność Artystyczna:

Działalność Edukacyjna: